LATEXFAUNA - «Heroes of might and magic III»

Виконавець: LATEXFAUNA
Мова: Українська Переглядів: 2

Мені уже деять - я граю в героїв, ні, не четвертих, третіх
І нєкроманти здаються без бою, горять у вогні скєлєти
Мої цитаделі дивляться в небо і арфа звучить на фоні
Друзі мої - архангели, друзі мої - гріфони
Друзі мої - архангели, друзі мої - гріфони

Ну Саша, дай сюда мишу - зараз мій ход
Ну Саша, дай сюда мишу, а де мій кампот?
Мурличе сістємнік - у ньому зігрівся жахливий павук
І мені тільки десять
І все сходить з рук

А ти вибираєш усяких вампірів і всяку болотну нечисть
Алмази і золото ти собираєш, і смерть - у тебе на плечах
Твої інфернальні споруди горять, і душам немає спокою
Час розплати уже настав, і ми зійдемся в двобою
Час розплати уже настав, і ми зійдемся в двобою

Ну Саша, дай сюда мишу - зараз мій ход
Ну Саша, дай сюда мишу, а де мій кампот?
Мурличе сістємнік - у ньому зігрівся жахливий павук
І мені тільки десять
І все сходить з рук

Джерело: офіційний YouTube канал LATEXFAUNA · Як ми перевіряємо тексти

Схожі пісні

Обкладинка пісні «Ретузіки» - Курган & Agregat 193
Ретузіки
Курган & Agregat · 24.02.2025
Обкладинка пісні «Nevertheless» - Бумбокс 49
Nevertheless
Бумбокс · 07.01.2025
Обкладинка пісні «В очах» - Скрябін 29
В очах
Скрябін · 10.01.2025
Обкладинка пісні «Might Have Been a Dream» - Океан Ельзи 26
Might Have Been a Dream
Океан Ельзи · 11.10.2024