А потяги йдуть в ніч за обрій
Нехай їх ранок буде добрий
Нехай їх зустрічають вдома
Де все, як завжди, все знайомо
А потяги йдуть в тихі зорі
І сльози, як душа, прозорі
Нехай їх обіймають вдома
Вдома
Вдома мама
Вдома тато
Вдома рідних і друзів
Знов так багато
Вдома мама
Вдома тато
І на вулиці нашій
Знов буде свято
Станція прощань
Хаос на Вокзальній
Тисячі доріг і доль
Просто поруч стань
Ніби в цьому залі
Ми лише удвох, дозволь
За мить до відправлення гляну в зіниці
За мить буде інша мить
Засяє на небі вечірня зірниця
І серденько перещемить
Що б не ставалося
Коли із рук все валиться
Що б не було — ці люди
Поруч, як опора, будуть
Коли в серці колеться
Я їду на околиці
У родинне коло, хай там що
За ним не коїться
Як за одну мить
Поясни
Могло злетіти
Чотири весни
Ціною всьому є лиш час
На здачу — часто відчай
Та якщо мить хоч є у нас
Зустріньмо її в вічі
А потяги йдуть в ніч за обрій
Нехай їх ранок буде добрий
Нехай їх зустрічають вдома
Де все, як завжди, все знайомо
А потяги йдуть в тихі зорі
І сльози, як душа, прозорі
Нехай їх обіймають вдома
Вдома
Вдома мама
Вдома тато
Вдома рідних і друзів
Знов так багато
Вдома мама
Вдома тато
І на вулиці нашій
Знов буде свято