The Hardkiss - «Де ти є»

Виконавець: The Hardkiss
Мова: Українська Переглядів: 2

Я залишила вдома свій пропуск до тебе
Я тепер невідома залишилось небо
Яким ми з тобою хотіли напитись
Я залишусь собою чого б це не стало
Я забуду дорогу де ми обіцяли
З тобою губитись і цілуватись

Де ти є?
Мої квіти дурні розпустились без тебе
У лютому місяці
Сипались салютами
Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими

Я залишила вдома свій пропуск до тебе
Мені в очі казали про те, що не треба
Не треба кричати в натомлене небо
Надто довго чекати на тих, хто тікає
Ти зухвало смієшся десь за небокраєм
Я наздоганяла, та знову втрачаю

Де ти є?
Мої квіти дурні розпустились без тебе
У лютому місяці
Сипались салютами
Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими

Недосяжний та бажаний
Не знаю, що буде із серцем, із квітами, з побитими вікнами
Колишній, тебе відмовляюсь втрачати

Де ти є?
Я просила тепла
Я заснула у відчай закутая
Твоїми зимами лютими

Інші пісні з назвою «Де ти є»: GenSouls · Epolets

Джерело: офіційний YouTube канал The Hardkiss · Як ми перевіряємо тексти

Схожі пісні

Обкладинка пісні «Твій день (OST Найкращі вихідні)» - Alyona Alyona 33
Твій день (OST Найкращі вихідні)
Alyona Alyona · 26.08.2024