А коли я був малим пацаном,
Гей-го-гей, дощ і день, і ніч,
Я з усіх сміявся, як троль або гном,
Бо дощі у нас – то нормальна річ.
Та коли я виріс батькам на зло,
Гей-го-гей, дощ і день, і ніч,
То мені з погодою все не везло,
Бо дощі у нас – то звичайна річ.
Та коли женився з розпуки я,
Гей-го-гей, дощ і день, і ніч,
То за мною плакала моя вся сім’я,
Бо дощі у нас – то нормальна річ.
Та коли старіти прийшла пора,
Гей-го-гей, дощ і день, і ніч,
Я почав п’яніти від одного відра,
Бо дощі у нас – то звичайна річ.
Світ такий як є і як темний ліс,
Гей-го-гей, дощ і день, і ніч,
Ми вас тут розважили, кличте на біс,
Бо для нас театр – найперша річ,
Бо для нас театр – найкраща річ.